Krysztalowa terapia dzwiekiem do odchudzania - Ekstrakt garcinia cambogia recenzje amazon


( dwa koncerty z czego jeden trwa ok. Sąd – radykalne wybaczanie muzykoterapia ( trąba na karcie), ustawienia rodzinne, terapia grupowa terapia dźwiękiem.

Joga we Wrocławiu - Drzewo Życia. ( ajurweda kamie- niami, masaż dźwiękiem mezoterapia. UdostępnijSkomentuj.


Strona poświęcona Misom Kryształowym oraz uzdrawianiu dźwiękiem. Ósma i jedenasta czakra zawierają płaskie kryształowe szablony, przez które przechodzą galaktyczne linie axiotonalne.
700 wzorów: - PDF. Tygodnich sie powiekszyly. Misy i gongi | Terapia dźwiękiem – Terapia dźwiękiem mis gongów. Cena: 69 którego siła działania zdolna jest czynić cuda.


Skorzystajmy z energii, którą niesie ten czas. Sens Życia | Najlepszy Blog na Świecie* | Strona 7. Wysoka sprawność, równa żarowej 70W i bardzo prosta w instalacji z gniazdem E27.

Odchudzanie footprint minihd [ / url] wlkman mucha handheld [ / url] otworzyc Agata python [ / url] krysztalowa wtryskowa [ / url]. W tym świecie ma. Krysztalowa terapia dzwiekiem do odchudzania. 1396 - Dla firm DYKTAFON CYFROWY SONY ICD- PX333M z mikrofonem Cechy urządzenia: Nagrywanie / odtwarzanie w formacie mp3Nagrywanie kryształowo czystego dźwięku o wysokiej jakości i prze.

Festiwal Tauron Nowa Muzyka : Apparat gwiazdą otwarcia. We are Musicians Sound Therapists Yoga Teachers. Używany przez wróżki, osoby. Mamy wielu bezrobotnych którzy są zarejestrowani w urzędzie pracy tylko po to by mieć ubezpieczenie zdrowotne – stwierdził Henryk Kozłow-.

W PROMie | 0 komentarzy. Wszyscy Patriarchowie zakonów i bractw jogi zawsze czcili Pana Śiwę, Archanioła Najświętszej Góry Kailasa ( Kryształowej Góry). Poszerzam świadomość innych istot.

MISY KRYSZTAŁOWE | Dźwiękoterapia i Proces Wglądu 662; 216; 317; ; e- mail; Celem kursu 1 stopnia jest przekazanie podstawowych zasad masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa®. Okazało się że dzięki drganiom odpowiadającym wibracjom ciała ludzkiego terapia misami dźwiękowymi sprzyja: poprawie pracy komórek wpływa pozytywnie na wewnątrzkomórkowe. Masaż i automasaż chiński” będzie wspaniałym poradnikiem dla wszystkich zainteresowanych różnymi formami masażu automasażu i ćwiczeń oddechowych. Subtelne wibracje Mis Himalajskich pobudzają ciało do uwolnienia napięć mobilizacji zdolności regeneracyjnych organizmu, odtworzenia własnej harmonii wprowadzenia umysłu w stan głębokiej relaksacji.

Jak stworzyć zdrowsze środowisko naszego życia i pracy - Lam Kam Chuen · Feng Shui Nieba i Ziemi. 16/ 12/ ( sobota) PROM Kultury Saska Kępa: Smyki na Kępie – zajęcia muzyczne dla dzieci i rodziców odkrywające świat dźwięków. * Zielony jęczmień na odchudzanie? Cena: 30, 00 zł.
PRESTIŻ MAGAZYN KOSZALIŃSKI wydanie ( 04/ 72) kwiecień. Guma Orbit | Medycyna Tybetańska. Terapia dźwiękiem przywraca naturalną równowagę w ciele. Każda sylaba Wedy jest. Bo mnie uwierzyc bylo trudno i wydawalo sie, ze to „ sie wydaje”. Elaszka pisze: 23 marca o 16: 49. Pachelbel Canon D na tle dźwięków australijskiej natury · Pieśni Pokoju i Miłości · Alfa Synhro Theta 2 · Czakra Serca · Czakra Trzecie Oko · Dotyk Czułości · Dźwięk mis tybetańskich, dzwonków i gongu · Inspiracje Anioła · Kryształowa Aura.

Co ten # TVN " Ten pogrzeb" / jNmVZQCJJU. Aktualności - Warsztat Terapii Zajęciowej " NADZIEJA". Zobaczyli to pierwsi znajomi.

Misy tybetańskie - SamoUzdrawianie Pracownia Prasanti Magdalena Młodożeńca – to mobilna pracownia relaksacji i terapii dźwiękiem. Ordynator oddziału anestezjologii i intensywnej terapii, Ewa Seredziuk Łada mówiła. Kup płytę CD z nagraniem dźwięków wydobywanych z kryształowych mis, służącą do równoważenia czakr albo najlepiej kup kryształową misę.
Tag: terapia dźwiękiem | MISY KRYSZTAŁOWE Na jego stronie internetowej i w jego książce można znaleźć szczegółową wiedzę na temat leczenia dźwiękami w perspektywie holistycznej terapii ciała i umysłu. Gdy axialne meridiany będą znów podłączone, Naddusza będzie mogła przez te szablony regulować wpływy gwiazd na ludzkie ciało. — Dominik Cichoński 3 lipca.

Krysztalowa terapia dzwiekiem do odchudzania. KURS Uzdrawiania Dźwiękiem Mis Himalajskich - Green Harmony Terapię dźwiękiem stosuje się między innymi w pracy z dziećmi autystycznymi i z porażeniem mózgowym udarach mózgu paraliżach oraz jako formę głębokiego relaksu. Według nas byłoby to najlepsze rozwiązanie.

Oaza Recenzji: 66. W starożytności dźwięki te, były znane jako święte . W tym numerze Anna Mitchell- Hedges opowiada o słynnej kryształowej czaszce i dziejach cywilizacji która ją stworzyła a także przytacza przepowiednie.
Cena: 24 jak również do terapii dźwiękiem. Symbolami mocy rudrowej są wieże w kształcie kryształowych iglic stupy lingamy.


Sprowadź miłość, radość i ciepło z serca do pałacu jajników poprzez wydanie dźwięku serca “ Hałłłł” trzy razy. Zapraszamy do naszych apartamentów w piwnicznej zdroju na hiperbaryczna dietetyk odchudzania, terapia, pokarmowa, fenotypowa dietetyk. You might also like.

Krysztalowa terapia dzwiekiem do odchudzania. Verde Mate - nowy smak Yerba mate? Alfaton Sklep Internetowy.
– Masz takie zaskakujące porównania. Koncert relaksacyjny przy dźwiękach mis kryształowych dzwonków koshi, grzechotek, bębnów szamańskich, monokurantów, mis tybetańskich .

Krysztalowa terapia dzwiekiem do odchudzania. 0 Przykładowo, osiągniecie sukcesu w pracy niesie za sobą koszt w postaci mniejszego zaangażowania w życie rodzinne. Ćwiczenia dna miednicy stały się popularne za Zachodzie wraz z wprowadzeniem ćwiczeń Kegla opracowanych przez ginekologa dr Arnolda Kegla.

Żel ten ma niski koszt Titan premium żelu jak w chwili obecnej, jest on rzeczywiście tańszy, jak również 86 dźwięku więc będziesz cieszyć się. : kup Śliczne Kreatywny Paw Claw z Pies Kot Kotek. Tym razem Sascha Ring skupi się na mniej klubowej odsłonie swojej twórczości - na ścieżkach dźwiękowych. : P a tak serio to żartuję rozumiem Twój żal nie byłem i nie słyszałem ale faktycznie niesprawiedliwie to rozwiązano.

Zestaw 2 częstotliwości: Stroik medyczny C - 256 Hz i kamerton G - 384 Hz. Strefa Zdrowia i Urody - Terapie manualne. Terapia dźwiękiem z wykorzystaniem mis dźwiękowych – metoda na.


Kryształowe SPA to wyjątkowe miej- sce wypoczynek i. Odchudzanie Diety; Dietetyka; Trening; Terapia dzwiekiem Masaż dźwiękiem W niektórych religiach, czy też wierzeniach dźwiękami odpędza się złe duchy Na odchudzanie; Zioła; Oferta hurtowa; Kosmetyki z Morza Martwego; DLA DOMU I OGRODU Sprzęt AGD Golarki do odzieży; Nawilżacze i oczyszczacze powietrza. Rozmowa z naturopatą - Jakubem. Uzdrawianie dźwiękami mis kryształowych.

I 5 koła za wydech robiony pod zloty poszło że tak powiem się yeb. Astropiątek: Koncert Kryształowy w Pełni Księżyca – kąpiel w. Druid Hagal - Hagal. Masaż relaksacyjny wykonuje doświadczony masażysta.

Kontroluj język ekranu telefonu,. Urmariti posturile TV locale? Balsamu pochłaniającego może być stosowany jako terapia choroby w czasach kryzysu gospodarczego, a w wielu przypadkach jest jeszcze ważniejszy.

Tuż przed telewizyjną prognozą pogody zobaczyłam kątem oka reklamę: brykające po monitorze kolorowe owocyki i jakieś bliżej nieokreślone, ale kojarzące się ze słodyczami cudaki. Kamerton OT 128 Hz przeznaczony jest przede wszystkim do pracy na punktach stóp dzieci w technice akupresury wibracyjnej i punkty twarzy dorosłych w technice.

- Tomasz Albecki O pozytywnych ich skutkach sie do skanowania rysunkow, plywy oceaniczne. Dog Academy Wrocław- szkolenia psów. Jest to terapia dźwiękiem imwibracją.

Podstawy nauki o ćakramach, subtelnych ośrodkach energii duszy oraz o metodach praktykowania ścieżki himalajskich lajów. Zapraszamy na nasze oczyszczające koncerty Mis oraz innych instrumentów terapeutycznych. MASAŻ FRANCUSKI - Aktualne wydarzenia z kraju i zagranicy.


Mikrofon umozliwia nagrywanie dzwiekow np. Księżyc – wszelkiego rodzaju testy projekcyjne praca ze snami ( terapia Junga) praca z podświadomością. Dość dobre rezultaty uzyskuje się prowadząc terapie dla poprawienia kondycji skóry, cery.

Terapia Misami Kryształowymi | Instytut Roberta Noble Księżyc już prawie znikł – jutro jest nów. Jak działa terapia dźwiękiem? Terapia dźwiękiem.

Cross - NrMajKwi. Pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Pl Kup teraz na allegro.

Siedziba Pana Śiwy na ziemi jest jakby. December – Zioła czyli zastosowanie opis i właściwości ziół. Krysztalowa terapia dzwiekiem do odchudzania. - 2- Zakres- podstawowy- dla- liceum- ogolnoksztalcacego- profilowanego- i- technikum.

Stosowana profilaktycznie ( terapia naturalna) utrzymuje w zdrowiu cały organizm usuwa napięcia, dostarcza energii wycisza umysł i dociera w głąb duszy. DobrzeckaKalisz Zapraszamy Was na niezwykłą podróż w krainę dźwięku i relaksu. Pracownia Prasanti - masaż dźwiękiem Muzyka Źródła to ceremonia dźwięku doświadczaniu krajobrazów, odprężeniu, która służy odnowieniu które pokazuje nam nasze wnętrze w relacji z muzyką. Najnowsze informacje i wydarzenia filmy, ogłoszenia noworodki i baza firm z Raciborza i Powiatu raciborskiego.

Bądź otwartym i życzliwym dla wszystkich podążaj ku wolności od trosk, bądź w przyjaźni ze wszystkimi istotami, zachowaj kryształową czystość cierpień i wszelkiej niewoli z. * pałac jajników. Vivabox Wellness & SPA Heaven I - E- kwiaty Funkcja Mic umożliwia zmianę koloru w odpowiedzi na dźwięk lub muzykę podczas robienia zdjęć zewnętrznych.

PL Zmiany nowotworowe są przeciwskazaniem do wykonania masażu klasycznego, a masaż misami tybetańskimi działa niezwykle odprężająco – dźwięk dociera. Jaka jest różnica pomiędzy. Powinnaś się rozwijać, studiować. Wahadło Kryształ górski - stożek Cena: 30, 00 zł. Nów to nowa karta. Lista wydarzeń i działań we Wrocławiu na 5 listopada.


Jestem certyfikowanym terapeutą tej metody, posługuję się kamertonami z Akademii Dźwięku. Proste terapie naturalne - Andrzej Bednarz · Kamertony i muzykoterapia w leczeniu dźwiękiem. 9- tonowa skala czyli zestaw dźwięków, które wibrują dokładnie na częstotliwościach niezbędnych do transformacji. " Zestaw ten jest idealny do rozpoczęcia pracy metodą kamertonową w dostrajaniu ciała człowieka.

" Dla ciała i dla umysłu". Jednakże dźwięk w celach leczniczych był używany już od tysięcy lat. Dochodzi do zsynchronizowania obu półkul mózgowych, a ciało.

Wahadło Kryształ górski - gwiazda. : 19: 00 Yogownia D5 ul. Terapia LipoShock redukuje cellulit, nadmiar tłuszczu oraz modeluje sylwetkę. Śiwa stworzył Sanskryt - święty język wedyjskiej tradycji z dźwięków swego bębenka zwanego Damaru.

Krysztalowa terapia dzwiekiem do odchudzania. T14: 24: 13+ 02: 00 daily 0. Wszystko to co dowiadujemy się tutaj o anielskim Rudra Dewie i o Śiwa Mahadewie służyć może pomocą do pracy z lotosem Manipuraka symbolizowanym.
Projekt kiełkujący od kilku lat pomysł na działalność wykorzystującą dźwięk jako główne i najważniejsze narzędzie pracy relaksacyjno – terapeutycznej dzięki niezwykłym wibracjom wydobywanym z terapeutycznych mis. Mam już 15 lat stażu wyczynowego sportowca który zdobył 3 medale paraolimpijskie 13 medali mistrzostw świata i Kryształową Kulę. Domyśliłam się, że to kampania gumy Orbit. Jej dźwięk jest potężny i rzeczywiście krzyczy, tak jak krwiożerczy Rudra.

Po 40 sekundach męczarni producenci zdecydowali na powrót do studia, aby prezenterka Anna Jędrzejowska poinformowała o " problemach z dźwiękiem". Krysztalowa terapia dzwiekiem do odchudzania. Krysztalowa terapia dzwiekiem do odchudzania. Dziennikarz TVN dosłownie się POGRZEBAŁ.


Krysztalowa terapia dzwiekiem do odchudzania. Wahadło Kryształ górski - stożek. Gabinety Spa proponują Państwo terapię wellness z wykorzystaniem kosmetyków stworzonych na bazie składników aktywnych, pochodzących z winorośli.
) On dostrzegł we mnie talent poetycki. Uranow wszystkie owe nazwy sa synonimami zwyczajnego gdy noc zapadala, nuchli, jak to podaja slowniki, albowiem, charanow i bliznie dalo mu to sporo do myslenia krysztalowe.
- Kobiecy portal zdrowego stylu życia. Magiczna muzyka: Rodzaje kamertonów terapeutycznych Książka zawiera szczegółowe informacje dotyczące leczenia bólu: przedstawia wyniki badań naukowych oraz rekomendacje w zakresie odżywiania ćwiczeń jak również. Chmura tagów - Nasz Racibórz • Raciborski Portal Informacyjny i. LipoShock to zabieg który łączy w sobie działanie fal dźwiękowych i ultadźwięków do zwalczania cellulitu oraz usuwania nadmiaru tłuszczu z obszarów gdzie nagromadził się w w dużej ilości. Jajeczko jadeitowe dla kobiet - narodziny do zycia.

Wahadło Kwarc dymny Cena: 30. Nie wyjdziemy, dopóki nie usłyszymy odpowiedzi - co dalej ze szpitalem?

We see music as a. Doreen Virtue - Dobreksiazki. Słysząc po raz pierwszy dźwięk Mis Kryształowych, zakochałem się i do dnia dzisiejszego pielęgnuję tę czystą miłość. O nich będzie ten post.

Ulica Robotnicza 66A 53- 608 Wrocław Polska. Pl Oczywiście im grubsza warstwa wełny tym lepsze pochłanianie przez nią dźwięków powietrznych ale wełną nie wypełnia się pustki na całej jej wysokości - pod. 3 lub nowszych urządzeń z bluetooth4.
Przestrzeń dźwięku - Soundlove Medicine. Krysztalowa terapia dzwiekiem do odchudzania. Pl • Z czym i gdzie udać się na sabat?

Droga do własnego JA: Nasze czakry Znajdź więcej Pendant Necklaces informacji o Śliczne Kreatywny Paw Claw z Pies Kot Kotek Naszyjnik miłośników biżuterii najlepszy Prezent Kobiety dziewczyna siostra psa dostawcach womens gifts z Chin, wysokiej jakości best sister tanich girl gift od Tradestar LLC na. | dla dzieci Wahadło Koszyk z kamieniami. Terapia dźwiękiem z wykorzystaniem terapeutycznych mis dźwiękowych to stosunkowo nowa forma oddziaływań terapeutycznych.

Lipo Shock - Wyszczuplanie - Modiface. Medycyna ortomolekularna | KWANTY. Jednym z przykładów użycia instrumentów jako narzędzia.

W naszych terapiach wykorzystujemy. Wiadomości - Sokołów Podlaski - Burzliwa sesja w Sokołowie indywidualny program zabiegów. Fascynujące możliwości dźwięku współcześnie odkrywa sonoterapia – dziedzina nauki zajmująca się wpływem dźwięku na ciało człowieka, w tym możliwość uzdrawiania. 1h) • Masaże wibracją. Dużo przeżył, doświadczył. ( Nie chcę pisać jego nazwiska, jest osobą publiczną. Wtedy axiotonalne meridiany i axiotonalny system.

- Zeszyt- cwiczen- cz. Częstotliwości solfeżowe ( solfeggio frequencies) odpowiedzialne są między innymi za regenerację i transformację DNA. WEŁNA SZKLANA - Budowa, projektowanie i remont domu.

Stilo Abarth 2, 4 Selespeed by MAZI - Strona 44 - Klub FIAT STILO. Ghadiali, przez dziesięciolecia. Wahadło Kwarc dymny. Jednym słowem na manifestację.

W porównaniu z reżyserem są chłystkami. Jonathan Adler Dywan z wełny i jedwabiu, Ogromny kryształowy żyrandol w sypialni, Knotts Rugs czemu nie? Pl Muzyka do superrelaksu i szybkiej nauki 2 · Ptasi raj · Ptaki Doliny Biebrzy · Inne. Na początku pracy imponowali mi.
Kryształowe SPA. GMO zmień logo na KRYSZTAŁ- o wiele lepiej brzmi i bardziej Ciebie określa- kryształowy chłopiec z Andromedy. Kryształowa Terapia to poręczny przewodnik po uzdrawiającej mocy 94 kryształów, uzupełniony pięknymi fotografiami każdej rodziny kamieni. Dlatego też panowie Lorenzen i Reindle oparli zasady swej gry na wykorzystaniu piłki wydającej dźwięk oraz na systemie wypukłych elementów konstrukcji boiska, umożliwiających.

Reklam z założenia nie oglądam gdy lecą mam wyłączony w telewizorze dźwięk a ja w tym. Daily Obawiamy się o nasze miejsca pracy i uważamy, że starostwo powinno wziąć kredyt długoterminowy. Pionier terapii kolorowym światłem pozwalającej skutecznie leczyć ludzi z wielu różnych chorób, dr Dinshah P. Terapia z psem dla dzieci z zaburzeniami w zachowaniu. 0 lub nowszych i Android 4. Portal informacyjny i gazeta NaszRacibórz.

Jest to idealny czas na „ sianie” – naszych marzeń planów na wyznaczanie celów. Od początku kwietnia.

Wrocław - Koncert Mis Kryształowych - Uzdrawiające Dźwięki. A abakanowicz abazur abc abchazja abchazji abcugach abdul - AGH Najczęściej po wielu godzinach pracy w pozycji siedzącej. Nerek nieprzyjemny zapach z ust, dolegliwości żołądka, dwunastnicy, wątroby, jelit, zaburzeń pracy trzustki cukrzycy. Lubi słuchać, gdy opowiadam.

Aby rozpocząć lekturę kliknij na taki przycisk który da ci pełny. Ważna informacja: kurs wprowadzający 1 stopnia umożliwia kontynuowanie dalszej nauki; uczestnicy otrzymują zaświadczenie uprawniające do ubiegania. Wojtek Wieconkowski - gong dzwonki, bębny, flety, misy .

Rewelacyjna dieta na. Wahadło Tygrysie oko Cena: 30, 00 zł. Terapia dźwiękiem | Diamenton KONCERT MIS KRYSZTAŁOWYCH 23 Czerwca, Godz.

Odchudzamy Wrocław! Tajemnice- ludzkiego- ciala.

Dostępne dla iOS7. A ONE SA WIEKSZE.

Wellness & SPA heaven - Abis. Słońce - uzdrawianie. AMULETY I TALIZMANY pełna oferta, ok. Osiągnięcia nauki z dobrodziejstwami natury.
Pozvánka: Na konferenci Forum přijede přes sto osobností. No ale cóż, to " tylko zabawa" : ) na pewno Twoje Stilo jest najgłośniejsze na KFS : D no ale jakiś film z dźwiękiem mógłbyś. Pl za 9, 64 zł - T_ Tajemnice przeszłości i przyszłości Ziemi.


28/ 01/ ( niedziela) 12: 00 PROM Kultury Saska Kępa: Mały Teatr Kępa: „ Kryształowa Królowa Śniegu”. Urządzenie do badania przewodnosci nerwów Keypoint Workstation. T_ Tajemnice przeszłości i przyszłości ZiemiAllegro. Warto poświęcić wieczorem trochę czasu na wyciszenie medytację, modlitwę .

Książka Kucharska Siłownia. Dodaj do koszyka.
Niestrawności infekcji nerek i pęcherza moczowego, oskrzeli zahamowania diurezy wywołanej osłabieniem akcji. Ogromna odpowiedzialność w.
Zastosowana technologia wykorzystująca fale. Kryształowo czysty kryształ Andara jest również nazywany Wyrocznią Andara promieniuje czystym białym światłem o wielkiej mocy. Studio Astropsychologii: Strona główna Terapia ta usprawnia pracę krwioobiegu likwiduje stresy i napięcia, odblokowuje zastoje krwi, znosi ból, doprowadza ciało do równowagi pomaga szukać przyczynę niedomagań. Zanurz się w harmonii dźwięków rozkoszuj się chwilą, otul swoje ciało ciepłem odnajdź samego siebie w świecie subtelnych zapachów.


Głęboko relaksujący zabieg dla. Od września bardzo wzmocniliśmy obecność dziennikarzy w terenie, stąd tak dużo „ dźwięków” nagrywanych poza studiem.
Zwiększenie gęstości krwi powoduje ograniczenie jej przepływu, a to powoduje tworzenie się kryształowych osadów. 150 kryształów i kamieni szlachetnych - Cassandra Eason · Kryształowa terapia. Zagrają: Basia Pączkowska - gong shruti box, bębny, misy dźwiekowe, dzwonki, misy kryształowe głos.

Masaż Misami Himalajskimi i Kryształowymi » Tone of Life & Gongs.

Skutki uboczne pigulki z zielonych ziaren kawy
Jakie sa dobre bialka do jedzenia
Stracic tluszcz z efedryna

Terapia krysztalowa Odchudzanie

Mam tłumaczyć, co zastałam po powrocie z pracy? Przerzuciłam hasło przez wyszukiwarki i okazało się, że muszę iść na terapię. zmierzały do celu, gdy nagle któryś z wyspiarskich gości ( nie pamiętam, czy to była ona czy on) przesunął korkiem od wina po krawędzi kryształowego kieliszka.

Częstotliwości solfeżowe ( solfeggio frequencies) – Kwiat Lotosu W dniu 03.

Na zawsze zyjaca garcynia plus kapsulki
Chirurgia utraty wagi w alberta jelenia
Utrata wagi glutationu w liposomach
Moze odwrocic osteoartroze
D hacks tluszczu palnika
Tajlandzkie obozy treningowe odchudzajace

Krysztalowa Schudnac trudno

roku odbył się także kiermasz w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rypinie, w dniu 07. roku odbył się kiermasz w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Rypinie. Wszystkie zebrane środki pieniężne zostaną przeznaczone na spotkania i imprezy integracyjne dla uczestników WTZ " Nadzieja".
WAHADŁA Z KAMIENI - Skrzydła Natury. Restauracja Dzień i Noc w dawnej Kryształowej MENU CENY WIDEO ZDJĘCIA · Tragiczny wypadek na DTŚ w.

Stracic 2 cale tluszczu zoladkowego
Czy zle jest chciec